KONST / Litografier / Litografi 7919745
nr 791 9745
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Litografi, Reinhold Ljunggren (1920-2006), interiör, pt, signerad, motivets mått: 37x30
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 november 2012
kl 19:02:27
100 kr
200 kr
300 kr
400 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren